Medikų atostogoms 200 eur

Nuo rugsėjo 1 dienos Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai galės pasinaudoti turizmo paslaugų kompensavimo priemone. Gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai, turės galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų, o jų suteikimo kainą kompensuos valstybė. 

                Kokios paslaugos bus kompensuojamos?

Apgyvendinimo paslaugos, organizuotos turistinės kelionės ir turizmo paslaugų rinkiniai, kuriuos gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus. Įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje.

Kada bus galima panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugas įsigyti ir jomis pasinaudoti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.

Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas kompensuojama valstybės?

Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų vertė vienam sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojui – 200 eurų su PVM.
Turizmo paslaugų suma gali būti mažesnė, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams nekompensuojama.
Turismo paslaugų suma gali būti didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas padengia savo lėšomis.

Kokius dokumentus reikės pateikti įsigyjant turizmo paslaugas?

Kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turėtų su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams turizmo paslaugų teikėjas taip pat pateiks paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir paprašys ją pasirašyti.

Nuo kada galima užsisakyti turizmo paslaugas?

Turizmo paslaugas galima užsisakyti nuo rugpjūčio 10 d., bet paslaugų teikimas bus galimas nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d.

Daugiau informacijos https://atostogosmedikams.lt/

Norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, kreipkitės į Start Travel kolektyvą http://www.starttravel.lt/kontaktai, rašykite el.paštu: keliones@starttravel.lt, skambinkite tel: +37067335773.

Start Travel kolektyvas Jūsų laukia!